Nomal.pl Fora Nieruchomości Family House

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Użytkownik 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #1336

  Użytkownik
  Keymaster

  Chcesz kupić nowe mieszkanie w stanie deweloperskim? Bądź wolisz dom szeregowy pod Poznaniem? Koniecznie zapoznaj się z ofertą nieruchomości od Family House. Jest to deweloper działający na polskim rynku od wielu lat. Wiele zrealizowanych inwestycji, setki zadowolonych klientów – tak w liczbie wygląda firma deweloperska. Pełna oferta mieszkań, domów i nieruchomości znaleźć można na ich stronie internetowej:

  Deweloper Family House – nieruchomości, mieszkania, domy Poznań

  Polecam serdecznie bo to solidna firma która w ofercie ma tanie mieszkania i domy szeregowe na sprzedaż w Poznaniu jak i okolicach Poznania. Do tego pomagają załatwić wszelkie formalności. Polecam serdecznie!

  #1347

  Użytkownik
  Keymaster

  Ja mogę się w samych pozytywnych słowach wypowiadać o moim nowym mieszkaniu od tego dewelopera. Świetnie wykonane, atrakcyjna lokalizacja i co najważniejsze – świetna cena. Jestem bardzo zadowolona, że mam w końcu swoje wymarzone własne M. Polecam ogólnie tego dewelopera – jest to świetna i porządna firma.

  #1354

  Użytkownik
  Keymaster

  Również jestem zdania, że do dobra firma. Deweloper którego ofertę mogę bez przeszkód polecić. Zakupiłem od nich mieszkanie i jestem zadowolony. Pomogli mi w załatwieniu wszystkiego. Cenię sobie taką obsługę i podejście do klienta.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.