Bioreaktory, PCA, pipeta, waga laboratoryjna, filtry membranowe w ofercie firmy Sartorius Polska

Bioreaktory, PCA, pipeta, waga laboratoryjna, filtry membranowe w ofercie firmy Sartorius Polska

Jesteśmy firma która oferuje produkty dla laboratoriów. Profesjonalny sprzęt, najwyższej jakości a dobrej cenie bezpośrednio od polskiego dystrybutora. Jesteśmy młodym i elastycznym zespołem który działa elastycznie wobec swoich klientów. Oferujemy pipety, wagi laboratoryjne a także filtry membranowe i specjalistyczne bioreaktory. W ofercie posiadamy również PCA. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo zapotrzebowanie na innego typu produkty do laboratorium to zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Nasza firma działa w branży sprzedaży produktów dla laboratoriów od wielu lat. Z sukcesem zaopatrujemy wiele polskich i nie tylko laboratoriów w potrzebny sprzęt. Nasze produkty pochodzą od dobrych producentów dlatego produkty które oferujemy są najwyższej jakości.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć zakupu produktów do laboratorium to zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami którzy przygotują dla Państw odpowiednią ofertę.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Sartorius Poland Sp z o.o
  • Adres: Wrzesińska 70 62-025 Kostrzyn Wlkp

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 08.01.2020 00:40:20)

Podlinkuj wpis: